Tek Kompenantlı Yol Çizgileri

Tek kompenantlı yol çizgisi günümüzde birçok AVM veya fabrika otoparklarında tercih edilmektedir. Bunun en başlıca sebeplerinden biri ise yüksek ve elastik bir yapıya sahip olmasından kaynaklıdır.

Firmamız kuruluşundan bu zamana dek müşterileri ile olan ilişkilerine daima önem vermiştir. Çünkü firmamız için asıl olan şey karşılıklı bir güven ilişkisine dayalı bir iş yapmaktır ve bu bağlamda bizler firma olarak üstümüze düşen görevi müşterilerimize sunduğumuz birinci sınıf kalite ürünler ve profesyonel destekler ile tamamlamaktayız. Kompenantlı yol çizgisi uygulamalarımızda da müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden boyama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tek kompenantlı yol çizgisi yani diğer adıyla soğuk boya yol çizgisi uygulamalarımızda kullandığımız boya sayesinde otopark içerisindeki şeritleriniz veya diğer çizgileriniz kompenant boyaların içerdiği elastik yapı sayesinde herhangi bir şekilde aşınmaya veya çatlamaya maruz kalmadan uzun ömürlü bir şekilde kullanımınıza devam edebilmektedir. Tek Kompenantlı yol çizgileri asfalt, epoksi, beton veya satıh kaplamalarda sıklıkla tercih edilmektedir ve çok kolay, pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Kompenantlı yol çizgilerinin uygulanmasından en fazla yarım saat sonrasında boyalar kurur ve kullanıma hazır hale gelir. Dolayısı ile otoparklarınızda yaptırmak istediğiniz kompenantlı yol çizgilerinin günlük işlerinize engel olmayacağının da altını çizmekteyiz. Tek kompenantlı yol çizgileri yalnızca şerit ve yol çizgileriniz için değil herhangi bir uyarı şablonları veya türevlerinde görev almak için de kullanılabilmektedir. Örneğin engelli araç bölgesinde, azami sınırlarda veya kasis uyarılarında tek kompenantlı sistemler genellikle uygulanabilmektedir. Elbette burada asıl söz siz otopark sahiplerinin nasıl bir hizmet vermek istediğine ve nasıl bir görünüm elde etmek istediğine göre değişebilmektedir.

Firmamızda tek kompenantlı veya çift kompenantlı yol çizgileri uygulamaları mevcuttur ve siz değerli müşterilerimizin tamamen taleplerine göre hizmete sunulmaktadır. Hangi tür kompenant sistemine henüz karar veremediyseniz firmamız ile iletişime geçip profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Otopark BoyamaYol Çizgi Boyama

tek kompenantlıyol çizgi boyası