Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Firmamız kuruluşundan bugüne dek otopark düzenlemeleri alanında hizmet vermektedir. Otopark düzenlemeleri hakkında verdiği hizmet süresi boyunca hiçbir zaman temel vizyonundan ve misyonundan sapmayan firmamız bu alanda en iyi firmalardan biri olarak kabul görebilmek adına çalışmalarına ve yeniliklerine hız kesmeden devam etmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan yönetim kurulundan saha çalışanlarına kadar herkes firmamızın belirlediği temel vizyonlara ve misyonlara her zaman bağlı kalmıştır dolayısı ile de profesyonel ve kaliteli bir iş prensibi ile otopark düzenlemeleri alanında hizmet vermiştir ve vermeye de devam edecektir.

Firmamızın mevcut vizyonu her zaman yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve geleceğe dönük yatırımlar yapan bir marka olma yolunda ilerlemektir. Gerek satışa sunduğu ürünlerin kalite ve kullanılabilirlik açısından uygun ve uzun ömürlü olmasına gerek ise trafik mühendisliğine vermiş olduğu profesyonel destek ve çözümler ile modern ve otopark içi trafiğe elverişli tarzda otopark düzenlemeleri yaratmak ve revizyonlarını sağlamak mevcut durumda en önemli vizyonları arasındadır. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın bu bağlamda bahsetmiş olduğumuz vizyonlarımızı sağlamak amacı ile hassas ve ciddi bir şekilde çalıştığının da altını çizmemiz gerekmektedir

Firmamızın misyonlarına değindiğimizde ise, ilk ve en önemli misyonumuz kuruluş günümüzden bu zamana dek her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firmamız müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek için oldukça özverili ve profesyonel bir çalışma disiplini içerisinde bulunmaktadır. Ürün satışlarından otopark boyamalarına kadar bir otoparkın ihtiyacı olabilecek tüm revizyonları sağlamak için önce müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda adımlar atmaya özen göstererek bu bağlamda her zaman müşteri odaklı çalışmalar yapmıştır. Kalite standartlarının üzerinde ürünler ve profesyonel trafik mühendisliği hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetinin sağlanması firmamız için oldukça önemlidir. Firmamız eğer müşteri memnuniyetini gerek ürünleri için belirlediği uygun fiyat politikalarını gerek ise otopark düzenlemeleri için boyama ve revizyon işlemlerini hiçbir şekilde müşterilerine bir olumsuzluk yaşatamadan gerçekleştirebiliyorsa temel amacını yerine getirmiş demektir.

Firmamız sağlam iş ilişkileri ve iyi dostluklar kurabilmek adına temel misyonları ve vizyonlarından sapmayarak Türkiye’de saygın bir konuma erişebilmenin adımlarını her geçen gün daha sağlam bir şekilde atmaya devam etmektedir.