Hakkımızda

  • Hakkımızda

    Firmamız kuruluşundan bu zamana dek uzun yıllar boyunca otopark ve trafik düzenlemeleri konusunda Türkiye genelinde saygın bir konuma erişebilmek adına her zaman misyonlar ve vizyonları doğrultusunda devam etmiş hiçbir şekilde kalite standartlarından ödün vermeyerek bu alanda kesintisiz bir hizmet sunmuş ve profesyonel bir çalışma ahlakını temel prensibi olarak benimsemiş bir firmadır. Firmamızın temel sorumluluğu ve aynı zamanda temel misyonu daima müşteri memnuniyetini yüksek seviyelerde tutmaktır. Firmamız için müşterileri ile arasındaki güven ilişkisi çok önemlidir ve bu güven ilişkisini her zaman sağlam bir temelde tutmak için kalite standartlarından asla vazgeçmeyerek trafik ve otopark düzenlemeleri hizmetine devam eden firmamız referansları ile de bu alanda ne kadar saygın bir konumda olduğunu kanıtlar niteliktedir.

    Firmamızın müşteri profili genellikle AVM otopark sahiplerinden oluşmaktadır, dolayısı ile firmamız AVM otoparklarının trafik mühendisliği ve gerekli revizyonları üzerinde çalışmalar gerçekleştirirken daima hizmet verdiği kuruluşun başka bir topluluğa hizmet verdiğini göz önünde bulundurarak iki kat sorumluluk taşımaktadır. Firmamızın verdiği hizmetlerdeki taşıdığı bu sorumluluk duygusu her zaman daha sıkı bir şekilde çalışmasına ve daha profesyonel bir hizmet anlayışı sunmasına yardımcı olmuştur ve bu bağlamda referanslarımızın bizi tercih etmesinin sebebini de buna bağlamaktayız.

    Firmamızda otoparklar için gereken tüm otopark ve trafik malzemeleri mevcuttur. Seçmiş olduğumuz trafik ve otopark ürünleri bu alanda en iyi üretim yapan firmalardan özenle seçilmiştir ve firmamız bünyesinde satışa sunulan bu ürünler bizzat yine firmamızın ilgili departman tarafından test edilip onaylanmıştır dolayısı ile firmamızda satışı gerçekleştirilen hiçbir otopark malzemesinin kalite standartlarının altında kaldığını söylememiz mümkün değildir. Kalite standartlarından asla ödün vermeyen firmamızın bu bağlamda uygun fiyat politikaları ile de müşterilerine hizmet sunması temel misyonlarından biri olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilme maddesi ile perçinlenmiş durumdadır. Firmamızda belirlenen kalite politikası daima hizmet verilen şirketlerin veya lokal otoparkların amaçlarına uygun bir şekilde belirlenmiştir. Dolayısı ile firmamız gerek otopark malzemeleri ürün satışında gerek ise otoparkların çizgileme ve boyama işlemlerinde her zaman hizmet verdiği müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir.