Otopark Çizgileri


Günümüzde özellikle AVM ve Havaalanlarında çoğu zaman otopark problemleri yaşamaktayız ve bu problemlerin başında da otopark içerisindeki trafik yoğunluğu ve uygun bir yer bulamamak gibi temel sorunlar yer almaktadır. Otopark araç kapasitesinin dahilinde böylesine can sıkıcı problemlerin yaşanmaması için otopark trafik projelerinin profesyonel bir biçimde trafik mühendisliği kurallarına uygun bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimize bu bağlamda nitelikli ve kaliteli bir hizmet sunabilmesi açısından bu alanda en yetkin kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir dolayısı ile otopark çizgileri, trafik levhaları veya metal araç park stoperlerinden kauçuk hız kesicilere kadar bir otopark içerisinde olması gereken ne var ise nitelikli ve trafik mühendisliği ilkelerine uygun bir şekilde tarafımızdan ustalık ile hazırlanabilmektedir.

Otopark çizgileri hizmetimizden biraz bahsedecek olursak, siz değerli müşterilerimize firmamız adı altında sunduğumuz otopark çizgileri hizmetinde isteğiniz doğrultusunda iki farklı yöntem ile otopark çizgileme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bunlardan ilki Çift kompenant boya ile yapılan çizgileme işlemidir. Diğeri ise soğuk boya ile gerçekleştirilen çizgileme işlemidir. Her iki işlemde de ustalıkla nitelikli bir hizmet verdiğimiz için tercih edeceğiniz yöntem ne olursa olsun herhangi bir kaybınız olmayacaktır. Bu bağlamda kısaca bu iki çizgileme işlemine de değinecek olursak, öncelikle çift kompenant boya ile gerçekleştirilen işlemden bahsedelim. Çift kompenant boya işlemleri siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda 2mm veya 3 mm arasında istenilen bir kalınlık çerçevesinde yapılabilmektedir. Çift kompenant boyaların tercih edilmesindeki ana sebep ise metal metakrilat esasını içermesinden dolayı ışığı yansıtma gücünün kuvvetli olmasından kaynaklanmaktadır. Tabi otopark projeleriniz için çift kompenant boya ile bir çizgileme işlemi tercih etmek istemeyebilirsiniz, bu durumda da soğuk boya ile gerçekleştirilen çizgileme işlemine değinmemiz gerekmektedir.

Soğuk boya ile gerçekleştirilen çizgileme işlemlerinde kullanılan yöntem genellikle hazır bir şablon üzerinden gerçekleştirilen boyamalardan oluşmaktadır. Soğuk boyalar da tıpkı çift kompenant boyalar gibi oldukça dayanaklı ve aşınması zor bir malzemeden üretilmektedir ve genellikle mikron bazındaki inceliklerde kullanılmaktadır.

Bu durumda firmamızdan talep edeceğiniz otopark çizgileme işlemleri tamamen sizin isteğinize kalmış bir durumdur, dolayısı ile hangi işlemi yaptırmak istediğinize karar verdiğiniz takdirde firmamız tarafından sizlere sunulan profesyonel bir hizmet anlayışı ile işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

Genel

Otopark Çizgileri

Yorumlar devre dışı.